EDUCAnet - gymnázium, střední odborná škola a základní škola Praha, s.r.o.
Roztylská 1860/1, Praha 4 - Chodov, 14800
Telefon (sekretariát): (+420) 774 403 338, Telefon (ředitelna): (+420) 774 773 367
7.4.2020, vložil Pour Lukáš (Informativní zpráva)
Týdenní hodnocení on-line výuky
Vážení rodiče, studenti, žáci,

rád bych vám poděkoval za vaší práci a aktivitu v této formě výuky a chtěl bych vám popřát, abyste byli aktivní i nadále. Nicméně bych rád požádal ty, kterých se to týká, aby se pokusili v on-line výuce lépe spolupracovat, tozn. ohledně hodnocení plnit zadané úkoly a včas je odevzdávat. Věřím, že ty N a 0 se změní ve 100 :-)
Přeji vám krásný zbytek týdne a veselé Velikonoce.

Lukáš Pour
Asistent G2A/G2B
Dobrý den vážení rodiče a vážení žáci,

na základě hodnocení, vás chci informovat o online výuce. Eviduji u vašeho syna/dcery v několika předmětech hodnocení (N, NP nebo dokonce 0%). Hodnocení má stejnou váhu, jako když jsou ve škole na klasické výuce a mohlo by se tedy promítnout i na vysvědčení. Neváhejte tedy kontaktovat učitele daného předmětu, kde hodnocení potřebujete řešit a domluvte se na opravě nebo dopsání testu apod.

Studenti/rodiče,

Jestli existuje důvod, proč se nemůžete účastnit na online výuce, neváhejte mi napsat na email michaela.mikitova@educanet.cz nebo třídnímu učiteli, a já Vám už hodnocení nebudu posílat.

Dobrý den vážení rodiče a vážení žáci,

na základě hodnocení, vás chci informovat o online výuce (30. 3. – 4. 3. 2020) Třetí týden online výuky eviduji u vašeho syna/dcery SKORO ŘÁDNÉ plnění zadaných úkolu, odevzdával/la je v termínu (viz classroom), kontroloval/la iškolu a snažil/la se online výuku navštěvovat.

V několika předmětech se ale vyskytuje hodnocení (N, NP nebo dokonce 0%). Neváhejte tedy kontaktovat učitele daného předmětu, kde hodnocení potřebujete řešit a domluvte se na opravě nebo dopsání testu apod.

Studenti,

za třetí týden online výuky Vás musím pochválit. Online výuky se Vás zúčastňuje víc a víc. Speciálně na mne zapůsobili studenti, kteří jsou velice aktivní a pomáhají učitelům, aby online výuka byla přirozená a plynulá. Posílám Vám poděkovaní v méně učitelů. Jen tak dál i tenhle týden.

Dobrý den vážení rodiče a vážení žáci,

na základě hodnocení, vás chci informovat o online výuce (30. 3. – 4. 3. 2020)
Třetí týden online výuky eviduji u vašeho syna/dcery řádné plnění zadaných úkolu, odevzdával/la je v řádném termínu (viz classroom), kontroloval/la iškolu a snažil/la se online výuku navštěvovat.

Hodnocení (30.3. - 4.3.)

Dobrý den vážení rodiče a žáci,

je za námi další týden a bohužel jsem u Vašeho syna zaznamenala v několika předmětech hodnocení N, NP nebo 0%. Je důležité, aby si uvědomil, že jeho momentální nečinnost může velmi ovlivnit známku na vysvědčení. Je potřeba, aby odevzdával úkol do zadaného termínu, který najde v Google Classroomu. A vřele doporučuji, aby se účastnil online výuky. Prosím kontrolujte iškolu a Google Classroom.

Dobrý den vážení rodiče a žáci,

je za námi další týden a bohužel jsem u Vaší dcery zaznamenala v několika předmětech hodnocení N, NP nebo 0%. Je důležité, aby si uvědomila, že její momentální nečinnost může velmi ovlivnit její známku na vysvědčení. Je potřeba, aby odevzdávala úkol do zadaného termínu, který najde v Google Classroomu. A vřele doporučuji, aby se účastnila online výuky. Prosím kontrolujte iškolu a Google Classroom.

Michaela Procházková, asistent ZŠ5 a ZŠ6.
5.4.2020, vložil Bezděka Libor (Informativní zpráva)
Hodnocení online výuky 30.3. - 3.4. 2020
Vážení rodiče, studente/studentko,
zasílám hodnocení 3. týdne online výuky v období 30.3 - 3.4. 2020. Zaznamenal jsem několik neodevzdaných úkolů a hodnocení, které bylo vyjádřené hodnotou ( N,NP nebo dokonce 0%).Zkontrolujte si tedy iškolu a classroom a zaměřte se na odevzdávání úkolů do classroomu. Doporučuji navštěvovat online výuku, kde máte možnost sbírat lepší hodnocení, než které se vám povedlo tento týden.Opravdu se zaměřte na vzdělávání a pracujte na 100%, aby jste měli pěkná vysvědčení. Hezký zbytek víkendu a do nového online zkráceného týdne hodně zdaru.
Libor Bezděka, asistent ZŠ 9