Veřejnosprávní akademie a střední škola, s.r.o.
nám. Svobody 494, Strážnice, 69662
8.4.2020, vložil Podolanová Jiřina (Důležitá zpráva)
Upozornění - třída 2. HŠ
Děvčata,
upozorňuji vás, že zatím nemám od některých vypracovanou seminární práci do NAV, která měla být odevzdaná a poslána na můj email do 6. 4. 2020.
Samozřejmě je to na známky.
Podolanová
8.4.2020, vložil Veselá Hana (Informativní zpráva)
Materiál k výuce
Zdravím všechny, na společné třídní emaily jsem vám poslala nové materiály ke studiu, tentokrát souvisí s nadcházejícím obdobím, což jsou Velikonoce. Přeji vám, ať si užijete prázdniny, i když letos trochu netradičně a přeji všem hodně zdraví. Mějte se pěkně. Ing. Hana Veselá
8.4.2020, vložil Hanáčková Petra (Důležitá zpráva)
Všem třídám ......
Vzhledem k tomu, že od zítřejšího dne by jste měly mít oficiálně velikonoční prázdniny, chtěla bych Vám tímto popřát krásné a slunečné prožití těchto svátků, i když letos asi trochu netradičně, protože situace žádné oslavy nedovoluje, ale určitě i chválím všechny, jak se postavily v tomto nelehkém období k plnění úkolů (no, někteří méně). Jsem ráda, že spolupracujeme a budeme spolupracovat a věřím, že brzo na viděnou.
Hezký den, pevné zdraví
Mgr. Petra Hanáčková
7.4.2020, vložil Rusmanová Romana (Důležitá zpráva)
Přednáška č.4
Milí čtvrťáci,

posílám přednášku číslo 4. Je to poslední část oficiální literatury do roku 1989, přednáška má asi 60 minut a je v rozsahu 3-4 vyučovacích hodin. Celkově jsme "probrali" učivo cca 13 vyučovacích hodin, což si myslím, že není špatné. Součástí je pracovní list, který vypracujete (bude hodně potřeba internet, v případě problémů mě kontaktujte) a pošlete mi ho zpět do neděle 12.4.2020 do 20:00.

Heslo je jméno a příjmení českého autora, který psal v němčině. Jedná se o světově nejslavnějšího pražského spisovatele. Pojednává o zmechanizovaném životě člověka, který podléhá byrokracii. Napsal díla jako Proces nebo Proměna.
Jméno a příjmení piště jako jedno slovo bez diakritiky, např. bozenanemcova.

Mějte se všichni krásně.

Mgr. Romana Rusmanová
7.4.2020, vložil Hanáčková Petra (Důležitá zpráva)
Úkol - 1.VA
Třída 1.VA má na společném třídním emailu zadanou práci, prosím dbejte na to, aby úkol byl splněn do data uvedeného u zadání. Úkol bude hodnocen. Mějte pěkný den
Mgr. Petra Hanáčková
6.4.2020, vložil Podolanová Jiřina (Důležitá zpráva)
Studijní materiály
Třída 2. VA a 4. HŠ máte na třídních emailech materiály pro samostudium.
Zdraví vás
Podolanová
6.4.2020, vložil Hanáčková Petra (Důležitá zpráva)
Účivo, materiál a zadané úkoly třídy 2.VA, 2.HŠ
Třídy 2.VA a 2.HŠ, mají na společném emailu (2.HŠ na soukromých emailech) zadanou práci a materiál do předmětů Písemná a elektronická komunikace a Veřejná správa.
Přeji Vám všem slunečný začátek týdne a jsem s pozdravem Mgr. Petra Hanáčková
2.4.2020, vložil Rusmanová Romana (Důležitá zpráva)
Přednáška - 2.ročník
Milí žáci,

posílám odkaz na videopřednášku, která pojednává o 2 velkých osobnostech české literatury - Boženě Němcové a Karlu Havlíčku Borovském. V zip souboru naleznete prezentaci s mluveným komentářem. Někdy se stane, že nejde spustit, tak je připojena videoverze. Součástí je pracovní list, který mi vyplníte a pošlete zpět do 9.4.2020 do 20 hodin.

Heslo k souboru je jméno českého kněze (bez titulu), který byl ve své době prohlášen za kacíře a následně upálen po koncilu v Kostnici. Jeho díly jsou Dcerka a Postila.
Heslo uvádějte jako jedno slovo, malými písmeny a bez diakritiky, např. bozenanemcova

Mgr. Romana Rusmanová
2.4.2020, vložil Hanáčková Petra (Důležitá zpráva)
3.EP - Opakování Právo
Třída 3.EP má na svých soukromých emailech zadanou práci do předmětu- Právo.
Přeji Vám jen to dobré, pevné zdraví a těším se na viděnou Mgr. Petra Hanáčková
2.4.2020, vložil Podolanová Jiřina (Důležitá zpráva)
Předměty - TOS a HOZ
Třída 2.VA a 2. HŠ má na společném třídním emailu zadanou práci do předmětů HOZ a TOS, nutné splnit.
Hezký den a pevné zdraví
Bc. Jiřina Podolanová