Institut veřejnoprávních a profesních studií
Osadní 799/26, Praha 7, 17000
Telefon (sekretariát): (+420) 736 735 097
E-learningový přístup pro dálkové studium MBA, MSc, BBA a BSc. Rekvalifikační studium a profesní školení.
22.5.2017, vložil Administrátor (Informativní zpráva)
Rozvojové kroky 2017/18
Milí studenti,

Předem Vás zdravím a děkuji za Vaši spolupráci, kterou jste prokázali mimo jiné vyplněním dotazníku spokojenosti. Tímto bych Vás ráda seznámila s plánovanými rozvojovými kroky VP INSTITUTU, které byly do velké míry inspirovány Vaší zpětnou vazbou.
1.Nové obory, specializace a volitelné předměty
•Nový obor – LL.M – Master of Laws - Studium představuje příležitost k prohloubení odborné kvalifikace zejména pro advokáty, koncipienty, právníky, notáře, ale také manažery a pracovníky z podnikové sféry, kteří se právem zabývají na denní bázi. Termín otevření oboru – začátek roku 2018
•Nové specializace – od září 2017 – plánujeme otevřít nové specializace – Management ve školství a Management v sociálních službách. Termín otevření specializací – podzim 2017.
•Nové volitelné předměty – od června 2017 si bude možné nově zapsat předměty – Procesní management, Efektivní komunikace, Prevence řešení sporů. Od září 2017 – budou zpřístupněny předměty – Psychologie práce a organizace a Řízení kvality. V roce 2018 bychom rádi zpřístupnili předmět Kybernetická bezpečnost.
1.Změny u programu MSc – program MSc bude nově více uvolněn ve volbě specializačních a volitelných předmětů. 1 semestr zůstane tvořen 5 moduly pokrývajícím oblast managementu. 2. semestr bude zcela na studentovi – jaké předměty považuje za klíčové pro svůj profesní rozvoj a které si zvolí (1 specializační a 4 volitelné).
2.Tutor a komunikace s tutorem – vzhledem ke zvyšujícímu počtu studentů jsme řady našich tutorů v únoru tohoto roku rozšířili o Šárku Chocholovou. Pevně doufáme, že nám nová posila pomůže zefektivnit fungování institutu tutora a zajistit Vám fundovaného průvodce studiem managementu.
3.Doplnění studijních materiálů – do září 2017 plánujeme přidání webinářů a doplňkových studijních textů ke všem volitelným předmětům.
4.Web – na webové stránce průběžně pracujeme – v horizontu měsíce bude doplněna reference klientů a spolupracovníků školy, sylaby k novým volitelným předmětům, informacím k nově upravenému studiu MSc.
5.Chatové forum – k rozšíření možností komunikace pro Vás zřídíme chatové forum, kde bude sekretariát každé pondělí a středu od 12 do 15 hod přístupný k okamžitému řešení Vašich neodkladných záležitostí. O jeho spuštění Vás budeme informovat.

Pokud by jste měli k plánovaným rozvojovým krokům jakékoliv dotazy či náměty, neváhejte se ne mne obrátit. Rádi je zodpovíme či zvážíme.

Ještě jednou Vám děkuji za Vaši podporu a zájem o další rozvoj studijních programu VP Institutu a přeji Vám krásný den i týden,

Karolína Pličková
15.2.2017, vložil Pličková Karolína (Informativní zpráva)
Hodnocení_chyba v systému I-škola
Tímto se omlouváme za vzniklé potíže v systému i-školy, kde došlo ke smazání hodnocení za uplynulý semestr. I-škola je poměrně složitý databázový systém, který byl připraven především pro potřeby státních základních a středních škol a funguje na bázi pololetí. Po přechodu do dalšího pololetí se hodnocení za předchozí pololetí/semestr z pohledu studenta ztrácí. Bohužel naše možnost ovlivnit toto nastavení je poměrně omezená. Vaše uplynulá hodnocení Vám může v nezbytných případech zprostředkovat kancelář VP Institutu. V případě, že budete potřebovat přehled vašich předchozích hodnocení, neváhejte na nás obrátit.

Děkujeme za pochopení.
11.7.2015, vložil Administrátor (Informativní zpráva)
Vítáme Vás v informačním a výukovém systému školy.
Před přidělením přihlašovacích údajů Vám byl správcem systému zřízen Váš osobní profil. Věnujte prosím chvilku jeho dovyplnění a dalšímu seznámení s s tímto studijním systémem. V případě nejasností kontaktujte technickou podporu na e-mailu: sekretariat@vpinstitut.cz Pokud nemáte dosud přihlašovací údaje, požádejte o jejich přidělení tamtéž.