Základní škola a Mateřská škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace
4. května, Želechovice nad Dřevnicí, 76311
Telefon (sekretariát): (+420) 577 901 886, Telefon (ředitelna): (+420) 778 711 911
2.6.2020, vložil Vlčková Markéta (Velmi důležitá zpráva)
Výuka 2. stupně, vyplnění a odeslání dotazníku do3.6.2020
Vážení rodiče, prosím, abyste odpověděli na mail, který jsem Vám včera zaslala. Vyplňte dotazník a odešlete do 3.6.2020. Děkuji Vám za spolupráci.

S pozdravem Mgr. Vlčková

Organizace výuky 2.stupně
Vážení rodiče,

od pondělí 8. 6. 2020 je možné realizovat ve škole občasné vzdělávací a socializační aktivity pro žáky 2.stupně. Nabízíme žákům 6. až 8. ročníků účast na dopoledních vzdělávacích blocích, které budou sloužit k upevňování učiva v českém jazyce, matematice a některém z dalších předmětů. Předpokládáme, že bloky se budou realizovat jednou týdně v rozsahu tří vyučovacích hodin pro každou třídu, v čase od 7:50. Podrobnější rozpis bude stanoven na základě počtu účastnících se žáků a organizačních možnostech školy.

Vyučující se může dohodnout s žáky na dalších individuálních nebo skupinových konzultacích či třídnických hodinách i mimo stanovený rozvrh a den. Třídnické hodiny budou realizovány při prvním nástupu do školy a dále na základě domluvy a možnostech třídního učitele.

Forma dopolední prezenční výuky bude sloužit doplňkově k probíhající distanční výuce a nebude ji v plné míře nahrazovat. Účast žáků na vzdělávacích blocích nebo konzultacích je dobrovolná. Skupinové aktivity budou probíhat v maximálním počtu 15 žáků, učitelé se mohou u skupin střídat. Obědy budou poskytovány ve formě studeného obědového balíčku, který si žáci odnáší s sebou domů.

Podmínkou účasti žáka je odevzdání Čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění při prvním nástupu do školy a dodržování aktuálních pravidel v souvislosti s epidemiologickou situací.

Prosíme o vyjádření Vašeho zájmu ohledně účasti na dopoledních vzdělávacích aktivitách prostřednictvím online dotazníku (odkaz níže), a to nejpozději do středy 3. 6. 2020. Podrobnější pokyny k organizaci a časový rozpis vzdělávacích bloků bude k dispozici na iskole nejpozději v pátek 5. 6. Děkujeme za spolupráci.

Online dotazník - https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=FHL8f3e1mk6yAVJKd6d5l3UIvybpNBpEqBDpQQt04epUMDVJUVhNRkZITzM4SzhFWlQ1TlEyRlpIRC4u

Přílohy emailu:

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění
Organizační pokyny k osobní přítomnosti žáků 2. stupně
Bezpečnostní a hygienická pravidla při prezenční výuce 2.stupně

S pozdravem,

Martina Kovářová

Základní škola a Mateřská škola Želechovice nad Dřevnicí

www.zszelechovice.cz
23.5.2020, vložil Cholek Michal (Informativní zpráva)
Úkoly
Od 25. 5. 2020 přejdeme s částí třídy na prezenční formu výuky. Pro žáky docházející do školy od pondělí, proto neplatí zasílání vypracovaných úkolů zpět vyučujícím. Tito žáci je budou plnit v rámci docházky do školy. Naopak, u žáků, kteří nebudou docházet do školy přetrvává zasílání vypracovaných úkolů zpět, tak jak tomu bylo doposud.
21.5.2020, vložil Kopková Lenka (Informativní zpráva)
Kružnice trojúhelníku vepsaná VI. A
15.5.2020, vložil Kopková Lenka (Informativní zpráva)
Matematika VII. A
Trojčlenka VII. A
14.5.2020, vložil Kopková Lenka (Informativní zpráva)
Matematika - sešity s prací žáka
Stanovuji termín odevzdání sešitů s vaší prací do matematiky. Buď v rámci úředních hodin nebo na základě telefonické domluvy.

Ve dnech 8. 6. - 10. 6. odevzdejte sešit do kanceláře školy.

U nebo na sešitu budou tyto informace: jméno vyučujícího,
úplné jméno žáka, třída, předmět.

Před odevzdáním požádejte rodiče aby vaši práci v sešitě podepsali.
Sešity zkontroluji a vrátím.
Výuka na dálku a úkoly budou pokračovat i po 10. 6. Tato práce už nebude do hodnocení zahrnuta.

Práce v sešitě a klasifikace za I. pololetí jsou hlavními podklady pro hodnocení z matematiky za II. pololetí.
Dalším podkladem pro hodnocení je vaše aktivní účast na plnění úkolů v době výuky na dálku.
Matematika VIII. B
Hranoly - opakování VIII. B
Kružnice trojúhelníku opsaná VI. A
8.5.2020, vložil Kopková Lenka (Informativní zpráva)